Tesztmérnök

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

CéginformációSzövegeIde

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK

FELADATOK

  • A gyártósori teszt berendezések kvalifikálása, validálása, installálása
  • A teszt és a mérő berendezéssel kapcsolatos dokumentáció kezelése
  • Döntéshozatal a mérési módszerről, a mérési program előkészítéséről, R&R analízis
  • A mérési adatok elemzése, jelentés készítése, együttműködés az R&D-vel
  • A terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
  • Szakvélemény készítése az elektronikai termékek meghibásodása esetén
  • A későbbiek folyamán teszt technikusok tréningje

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Kommunikáció-képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK, Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678