Tesztmérnök

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 33.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Tesztberendezések telepítése és javítása
  • Technikusi csapat szakmai támogatása
  • Termékek funkcionális tesztjének optimalizálása, változtatása a vevői elvárásoknak megfelelően.
  • Szoftverfrissítés bevezetése.
  • Folyamatoptimalizálás, minőségi mutatók fejlesztése, selejt csökkentése.
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése és oktatása.

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki végzettség – villamosmérnök
  • Analóg és digitális áramköri tervezési ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Finommechanikai ismeretek
  • Programozói ismeret C# és LabView környezetben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Prezentációs készség
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Analitikus gondolkodás
  • Termelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök