Tesztmenedzser

  • Cég neve

    KBOSS.hu Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid lesznek

  • Együttműködés a teszt stratégia kialakításában
  • Tesztesetek készítése és szükség szerint egyeztetés a társterületekkel, üzleti alkalmazások tesztjeinek tervezése
  • Manuális funkcionális tesztek végrehajtása, dokumentálása
  • Teszteredmények kiértékelése, és a felmerülő hibák jelentése
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában
  • Tesztelési dokumentációk elkészítése
  • Teszt automatizálási megoldások bevezetése, folyamatos követése
  • Java automata tesztesetek készítésében való részvétel
  • Részvétel Agilis és iteratív szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Rendszereinkkel kapcsolatos átfogó ismeret elsajátítása

Elvárások

Rád várunk, ha
  • nem okoz problémát a tesztesetek írása
  • nem riadsz meg a manuális teszteléstől sem
  • szívesen belelátsz nagy rendszerek működésébe
  • nem ijedsz meg a bonyolult üzleti logikáktól és a komplex folyamatoktól
  • van tesztautomatizálásban szerzett tapasztalatod
  • SQL alapismeretekkel rendelkezel
  • rendszerszemlélet, precizitás, nyitottság jellemez
  • agilis, proaktív személyiség vagy
  • önálló vagy, de a csapatmunkában is erős
  • örülünk ha van pénzügyi területen szerzett tesztelési ismereted
Ezt kérjük:
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 Hozzánk akkor éri meg eljönnöd dolgozni:
  • Ha a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége, és a családias, emberközpontú munkakörnyezet érték számodra;
  • Ha fontos neked, hogy komplex feladataid legyenek, amelyeken együtt kell dolgoznod a többi csapattal;
  Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy:
  • Odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki;
  • Nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz;
  • Fontosabb a termék minősége, mint a határidő;
  • Fontos, hogy jól érezzük magunkat együtt (és alkalomadtán szívesen menjünk el együtt enni-inni);
  • Belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között;
  • Szilícium-völgyi hangulatban dolgozunk a Graphisoft Parkban.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Masszázs

Céginformáció

A Számlázz.hu-val kategóriát teremtettünk, amikor 2005-ben elsőként tettük publikussá online számlázónkat. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt mára több mint 700 ezer cég és több mint 800 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léptünk új piacokra.
Bár a “corporate” multis hangulatnak még a gondolatától is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk, továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk. A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk és szolgáltatásaink fejlesztésére.