Infineon Technologies Bipoláris Kft. logo

Teszter technikus

  • Cég neve

    Infineon Technologies Bipoláris Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Ipartelepi út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mérőberendezések folyamatos üzemének biztosítása, hibák elhárítása, gépátállások támogatása.

  • a mérőberendezések üzembentartása,
  • a mérés területén felmerülő műszaki problémák megoldása,
  • a  mérőgép átállások kezelése,
  • a berendezés mérési paraméter beállításainak ellenőrzése,
  • mérőberendezések karbantartási tervben szereplő heti, havi, éves karbantartásainak elvégzése,
  • együttműködés a tesztmérnökséggel a probléma megoldása / hiba elhárítása érdekében,
  • gyártóterületen található termelőberendezések, műszaki és esztétikai állapotának ellenőrzése, a szükséges javítások elvégzése
  • karbantartási napló naprakész vezetése

Elvárások

  • középfokú elektrotechnikai, vagy elektronikai műszerész végzettség
  • analitikus gondolkodásmód
  • jó problémamegoldó képesség
  • kezdeményező, fejlesztő szemlélet
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • gyártó területen szerzett tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Vállalatunk a bipoláris teljesítményfélvezetők piacvezetője.
Az általunk gyártott eszközöket alkalmazzák a nagyfeszültségű energia előállítás, szállítás és elosztás területén beleértve az egyenáramú átvitelt is, mozdonyok, hajók hajtástechnikájában, de megtalálhatók az elektrolízisben és a galvanizálásban valamint a megújuló energiák hasznosításában is. Termékeink akár negyven évig, gyakran szélsőséges üzemi körülmények között, maximális megbízhatósággal működnek. Erre a megbízhatóságra építenek vevőink világszerte.
Munkatársaink innovációs ereje és lelkesedése tesz bennünket sikeres nemzetközi vállalattá. Több mint, 400 magasan képzett szakember kamatoztatja tudását warsteini és ceglédi telephelyünkön, hogy új megoldásokat dolgozzunk ki ügyfeleink érdekében.
Vonzó karrierlehetőségek várnak a vállat jelenlegi és jövőbeli igényei alapján. Jó munkahelyi légkörben, lendületes és stabil csapatban kínálunk fejlődési lehetőséget, biztos munkahelyet.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.