Tesztelő

  • Cég neve

    LAUREL Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Zsálya utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendszerfejlesztések és új verziók bevezetése előtt, - székesfehérvári irodánkban- , teszteled a programokat és ezáltal biztosítod a kikerülő alkalmazások zökkenőmentes működését
  • Szoftver termékeinkhez felhasználói dokumentációkat készítesz
  • Előnyként tekintjük, amennyiben úgy érzed örömmel segítenéd ügyfeleinket, rendszereink megismerésében és a bevezetések során

Amire szükséged lesz az eredményes munkához:
Ügyfél és szoftver támogatási csapatunk fontos szerepet játszik cégünk sikeres működésében. Ebben a csapatban a megoldás orientált gondolkodásmód, az ügyfélközpontúság és a jó kommunikációs képesség kiemelkedő szerepet kap, tőled is ezt kérjük.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Informatikai területen szerzett szakmai tapasztalatod és legalább középfokú végzettséged van
  • Dolgoztál már kereskedelmi területen
  • Ismered a Microsoft operációs rendszereket
  • Alapvezető hálózati ismeretekkel rendelkezel
  • Nyitott vagy az új dolgok befogadására
  • Proaktív, logikus gondolkodású vagy
  • Jó kommunikációs és együttműködő készséggel, rugalmassággal rendelkezel
  • Érdeklődsz a kiskereskedelmi informatikai megoldások iránt
  • Szakmai igényességgel végzed a munkád

Előnyt jelent

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • 1-3 év informatikai szakmai ismeret
  • Kereskedelmi ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal is rendelkezel

Amit kínálunk

  • Irodánk Székesfehérváron található, ahol egy összeszokott, segítőkész csapatba érkezel
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Lehetőséged lesz sportolni: saját fitnesz termünkben, fallabda pályánkon
  • Jó hangulatú csapatépítő programokon vehetsz részt

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

1993-ban alapítottuk a Laurel Kft-t, mely jelenleg Magyarország legnagyobb kiskereskedelemre szakosodott informatikai cége. Kettő telephelyen (Székesfehérvár és Budapest), 15 szervizponton 150 főt foglalkoztatunk. Az általunk fejlesztett rendszerek 9 országban működnek Európa szerte. Főbb ügyfeleink a teljesség igénye nélkül: a Coop, Decathlon, Praktiker, CBA, Reál, OMV, Orlen, Extreme Digital, eMag, EcoFamily.
Jelenleg székesfehérvári irodánkba keressük új kollegánkat.