Tesztelő gyakornok

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest, Anikó utca 4.

  • Munka típusa

    • Távmunka
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

A MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zártkörűen Működő Részvénytársaság nagy hagyományokkal bíró, jelentős tapasztalattal rendelkező, ám fiatalos szervezet. Elsődleges feladatunk az országos energiarendszer teljesítmény-egyensúlyának fenntartása, vagyis egyszerűen fogalmazva: mindig legyen áram. Ezt elsősorban 800 magasan képzett, elhivatott munkatársunk teszi lehetővé, akik 75 éves hagyományainkat viszik tovább és kötik össze a legkorszerűbb technológiákkal és módszertanokkal.

Kevés szebb, izgalmasabb és felemelőbb feladat van az ország, a társadalom, a gazdaság energiabiztonságának fenntartásánál. A megújulás nem csak magára az energiaszektorra igaz ,de a MAVIR-ra is, hiszen nap mint nap tanulunk, fejlesztünk és újulunk meg egyénileg és közösségi szinten egyaránt.

Ha mindez izgalmasan hangzik és inspirál az energia világa, lépj velünk kapcsolatba, találjuk meg közösen helyed és szereped a jelen és jövő energiaellátásában!

Főbb feladatok, munkák

Szoftvertesztelés:

  • A projektben előálló specifikációk alapján tesztesetek írása, futtatása és a hibák adminisztrálása
  • Tesztelési egyeztetéseken (stand-up) aktív részvétel és riportálás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • aktív felsőfokú tanulmányokat folytatsz éppen
  • érdek a villamosenergia-rendszer működés és/vagy a szoftvertesztelés
  • szeretnél nagy projektekben dolgozni, ahol a Te munkád is hozzátesz a közös sikerhez
  • nyílt és segítőkész jellemnek tart környezeted
  • konstruktív vagy a problémamegoldásban
  • precizitás és megbízhatóság jellemez
  • hetente legalább 20 órában tudsz dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • releváns felsőfokú tanulmányok
  • villamosenergia-ipari ismeretek
  • tesztelési ismeretek
  • angol nyelv társalgási szint

Amit kínálunk

  • Diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás,
  • Rugalmas munkaidő, hogy a munkát jól össze tudd egyeztetni a tanulmányaiddal,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok, szakmai fejlődés,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Nyitott, jófej csapat, mentorprogram,
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más
  • megismerheted a villamosenergia-rendszer működését, amit iparági karrier esetén a későbbiekben kamatoztatni fogsz tudni
  • beletanulhatsz a szoftvertesztelés alapjaiba, egy év alatt egy tapasztalt junior tesztelő vállhat belőled
  • projekt csapatban fogsz dolgozni, így releváns projekttapasztalatot tudsz majd felmutatni
  • beleláthatsz egy szoftverfejlesztéssel foglalkozó projekt napi működésébe, megismerheted a különböző módszertanokat (pl.: agils működés)
  • megtapasztalhatod a nagyvállalati munkakörnyezetet
  • tanulmányaid végeztével, kölcsönös elégedettség esetén akár teljes állásban is folytathatod nálunk karrieredet mind tesztelőként mind szakértőként

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök