Tesztelő (Adatrögzítő)

  • Cég neve

    Hermész-Soft Kft.

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest, Oktogon

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • funkcionális, integrációs és felderítő (exploratory) tesztelési feladatok ellátása
  • elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása, hibák újra tesztelése
  • hibajegyek kezelése
  • folyamatos kommunikáció a csapat valamennyi tagjával: fejlesztő és üzleti kapcsolattartó kollégákkal
  • hozzájárulás a tesztelési munkafolyamatok folyamatos fejlesztéséhez
  • aktív, napi részvétel a szoftverfejlesztési csapat munkájában

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • számítástechnikai alapismeretek
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • rugalmasság
  • monotonitástűrés

Előnyt jelent

  • funkcionális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl.: JIRA
  • alapszintű SQL ismeret
  • MS Office eszközök ismerete
  • Ranorex ismerete
  • tesztautomatizálási gyakorlat
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Sportolási tevékenység támogatása
  • Privát egészségbiztosítás
  • Izgalmas, kihívást jelentő és értékteremtő feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Modern irodai környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kutyabarát

Céginformáció

Üzemeltetéssel és fejlesztéssel foglalkozó számítástechnikai Kft.

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet. Kérjük a nettó bérigényt megjelölni.
Munkavégzés helye: belvárosi budapesti iroda