Valeo Auto-Electric Magyarország Kft. logo

Teszt technikus

  • Cég neve

    Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • A tesztberendezésekhez tartozó karbantartási feladatok ellátása meghibásodás esetén
  • A tesztberendezések figyelése a potenciális hibák észlelése érdekében
  • Tesztberendezések biztonsági eszközének működésének biztosítása
  • Teszterek megbízhatóságának javítása érdekében karbantartási  fejlesztésekben való részvétel
  • Felmerülő teszter problémák, hibák megoldásában való részvétel
  • Szoftverek biztonsági mentéseinek készítése

AMIT TŐLED KÉRÜNK:

  • Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség
  • Analóg és digitális elektronikai alkatrész és elektromos áramkör ismeretek
  • Kapcsolási rajz olvasása
  • Villamos méréstechnikai ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

AMIT NEKED AJÁNLUNK:

  • Nálunk megVALEOsíthatod a karriercéljaidat: személyre szabott tehetségmenedzsmentet biztosítunk
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz – teljesen automata gyártósor, új technológiák (pl. Lézerforrasztás, Lézerhegesztés, high speed conveyor system stb)
  • Fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, magán egészségbiztosítás (Medicover), Employee Assistance Program, cafeteria és fiatalos csapat, amelyet egy innovatív vezető koordinál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus