Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Teszt technikus

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Végső HW-tesztek végrehajtása, valamint az ellenőrző és integrációs mérnökök/projektmérnökök technikai tevékenységeinek támogatása az ipari vezérlő- és diagnosztikai rendszerek ügyfél által tanúsított tesztjei előtt és alatt a megfelelő dokumentáció, vázlatok, munkautasítások, tesztelési eljárások, specifikációk és az ügyfél különleges utasításai felhasználásával. A gyártási terv és a globális projektkövetelmények támogatása.

  • A tesztcsapat vezetőjével a szekrények tesztelése a vevői és minőségi követelmények teljesítése érdekében.
  • Részvétel a gyári átvételi tesztben és az ipari panelek konfigurálásában az ügyfelek számára.
  • ISO, CE és egyéb szabályozási tevékenységek támogatása.
  • A biztonsági szabályokat biztosító általános irányelvek és eljárások követése.
  • Elektromos és mechanikai rajzok, kézikönyvek, dokumentációk, tesztelési eljárások, munka- és minőségi utasítások olvasása és megértése angol nyelven.
  • Elektromos eszközök használata (multiméterek, tápegység, funkciógenerátor, oszcilloszkóp, frekvenciamérő)
  • Speciális panelszoftverek, Microsoft Windows, Office, tesztalkalmazások, ERP rendszerek használata.

Elvárások

  • Középiskolai végzettség elektromos területen, mint technikus;
  •  Legalább 2-3 éves villanyszerelői tapasztalat;
  •  Számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office eszközök).
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Támogatott étkezés
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Partnerünk a világ meghatározó olajipari cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkozik, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el.