Teszt technikus

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    7632 Pécs, Szilva utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Karbantartások elvégzése, visszajelentése.
  • Hibafeltárás a tesztberendezéseken. Beszámolás a mérési eredmények elemzéséről és az elvégzett ellenőrző lépésekről.
  • Kisebb hardware („házon belül” javítható) hibák javítása.
  • Teszteredmények elemzése, hibák kiértékelése.
  • Gépállásidők minimalizálása.
  • Együttműködés az új gyártásitechnikák és technológiák bevezetésében.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Nyák és kapcsolási rajz ismeret
  • Tesztrendszerek felépítésének, működésének ismerete,
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás,
  • Önálló munkára hajlandóság,

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Céginformáció

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.
Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.
A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő.
A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Jelentkezését a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.