Teszt technikus

  • Cég neve

    Cloud Network Technology Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk elektronikai berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Bővítjük jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez.

Ezzel összhangban a teszt mérnökség létszámát is bővíteni szeretnénk, a következő munkakörbe keresünk új kollégát:

Minden leendő kollégánk kiváló szakmai segítséget és hátteret kap az eredményes munkavégzéshez, valamint egy összetartó, jó hangulatú csapatban dolgozhat.

Mik lesznek a feladataid?

  • Tesztek futtatása és monitorozása
  • Aktív részvétel a teszten kiesett termékek javításában, hibaelemzésében
  • Új állomások kiépítése-átalakítása, termékspecifikus átállások biztosítása
  • A mérnökség tesztberendezéseinek, felszereléseinek, a szerverszoba eszközeinek ellenőrzése és karbantartása
  • A tesztelésekkel és kiesésekkel kapcsolatos információk regisztrálása
  • Gyártástámogatás, együttműködés a tesztmérnökökkel és debug osztállyal
  • Dokumentálás, oktatás
  • A fenti feladatok priorizálása

A mi elképzelésünk Rólad:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép felépítésének, komponenseinek ismerete
  • Számítógépes hálózatok és építőelemeinek alapszintű ismerete
  • Windows OS-ek legalább felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Képesség pontos munkára
  • Rugalmasság, jó stressztűrő képesség
  • Alapszintű szakmai angol nyelv használata napi szinten

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek
  • Versenyképes cafeteria
    • évi 450.000 Ft SZÉP kártyára
    • évi 120.000 Ft Rewin kártyára történő utalás
    • Önkéntes magánnyugdíjpénztár munkáltató általi befizetése
  • Bejárástámogatás (60 Ft/km)
  • Éves bónusz
  • Értékeljük az elkötelezettséget: a vállalatunknál eltöltött éveket senioritási pótlékkal jutalmazzuk
  • Díjazzuk a kiemelkedő teljesítményt
  • Számunkra fontos munkavállalóink kiegyensúlyozottsága, minden kollégánk ingyenesen igénybe veheti vállalati rekreációs központunkat, ahol edzőterem, jóga- és meditációs terem, valamint szauna biztosíja a teljeskörű kikapcsolódást
  • Vállalati rendezvények (Családi nap, karácsonyi party)
  • Sportrendezvényeken való ingyenes részvétel
  • Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat

A jelentkezésedhez kérlek csatold az önéletrajzodat!