Test manager

  • Cég neve

    Fizetési Pont Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest II. Pasaréti út

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A projektek tesztelési feladatainak tervezése,
  • Problémák kezelése egy tesztmenedzsment rendszerben (pl. JIRA),
  • Problémák nyomon követése, jelentés a vezetőség számára,
  • A kijavított hibák tesztelésének tervezése, a felhasználói tesztek támogatása,
  • Nyomon követni a tesztterveket, határidőket,
  • Hibák dokumentálása, hibakövető rendszer használata és hibák jelentése, feloldása.
  • Teszt forgatókönyvek írása, tesztek dokumentációja.
  • Automata tesztelés bevezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (IT/Mérnök/Gazdasági terület),
  • Legalább 3 év tapasztalat a tesztmenedzsment területén,
  • Folyékony angol kommunikáció - mind írásban, mind szóban,
  • Rendszer- és folyamatszemlélet, analitikus gondolkodásmód,
  • Kiváló problémamegoldó és kapcsolatteremtő készségekkel, céltudatos megközelítéssel és felelősségteljes hozzáállással rendelkezel,
  • Rugalmas, megbízható, elkötelezett és jól szervezett vagy a munkádban.
  • Tapasztalat teszt automatizálás bevezetésében.

Előnyt jelent

  • Banki, biztosítási vagy pénzforgalmi cégnél szerzett munkatapasztalat,
  • Azonnali kezdés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Változatos munkakör,
  • Teljeskörű támogatás segítőkész kollégáktól.

Munkavégzés helye: Budapest II. Pasaréti út

Céginformáció

Magyarország legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi bankot szeretnénk megvalósítani.
Innovatív és sokoldalú, készpénz helyettesítő megoldásokat biztosító társaságunk IT szervezetébe keresünk munkatársat, akár azonnali kezdéssel Test manager pozícióba.