OKM Építőipari és Szolgáltató Kft. logo

Tervezőmérnök (víziközmű)

  • Cég neve

    OKM Építőipari és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bojtár utca 51.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Az OKM Építőipari és Szolgáltató Kft. (Market cégcsoport)

tervezőmérnöki területe

TERVEZŐMÉRNÖK (víziközmű)

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Egy fiatalos, barátságos és dinamikus csapat, akik egymást támogatva végzik tervezői tevékenységüket. A magas szintű szakmai támogatás nyújtása és a határidők betartása náluk elengedhetetlen, de a professzionalizmus mellett mindig jut idő egy kis vidámságra is, mert összetartó csapat vagyunk. A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet és önállóságot is igényel, nálunk nincs két egyforma projekt.

Ha Téged is motivál, hogy mindenkinél felkészültebb légy a szakmádban és elkötelezett vagy a minőség iránt, akkor nálunk megtalálod a számításaidat! Hidd el, szükséged lesz rá, hiszen nálunk nincsenek sztenderd és lélekölő monoton feladatok. Gyere, mi mindent megmutatunk számodra!

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Ipari, kereskedelmi létesítmények közmű-ellátásának és vízelvezetési rendszereinek a tervezése
  • Vízellátási és vízelvezetési tervezési követelmények felülvizsgálata
  • Projektekkel kapcsolatos tervezési feladatok koordinálása
  • Projektek adminisztratív támogatása tervezési oldalon
  • Kapcsolattartás szakági tervezőkkel, megrendelőkkel és a kivitelezésben dolgozó munkatársakkal
  • Engedélyezési folyamatokban támogatás szükséges engedélyek beszerzésében és a műszaki átadás-átvételben
  • Párhuzamos projektek egyidejű kezelése

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1 év tervezésben szerzett szakmai tapasztalatod van (csatorna, közmű)
  • Jártas vagy Civil 3D és/vagy C+I közműtervező szoftverek használatában
  • Felhasználói MS Office ismerettel rendelkezel
  • Nem okoz problémát az önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervező készséggel intézed a feladataidat
  • A felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled

Előny, amennyiben:

  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020: A mi irodánk, a mi büszkeségünk; egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk: a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök