Tervezőmérnök

  • Cég neve

    VIT-Tech Pro Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Régi Veszprémi út 14 16.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői igények felmérése, gépek, készülékek, szerszámok tervezése Autodesk Inventor programmal, valamint a hozzátartozó rajz és projektdokumentáció elkészítése
  • Projektek koordinálása, gyártáskövetése
  • Partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Alkatrészek gyártásba történő kiadása, megrendelése, ajánlatok bekérése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • A gépek, készülékek gyártási-, és összeszerelési folyamatának teljeskörű támogatása, valamint a tesztelések során történő közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Egyedi gépgyártás/ Autóipar)
  • Tárgyalóképes / kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magasfokú problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Családias légkör, változatos munkakör
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 havi próbaidővel)
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kocsifutás 30 Ft/km
  • Bérezés megegyezés szerint

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő győri telephelyű, egyedi gépgyártással, tervezéssel és automatizálással foglalkozó vállalkozásunk hosszú távra munkatársat keres. Kis létszámú csapatunkban összetett tervezési és projektvezetési feladatok által folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.