Tervezőmérnök (naperőmű, energiatároló)

  • Cég neve

    Electron Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Henger utca 2.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • ipari méretű naperőművek tervezésében való közreműködés
  • részvétel ipari méretű akkumulátoros energiatároló rendszerek tervezésében
  • építési- és vezetékjogi engedélyeztetési tervek elkészítése
  • szakhatóságokkal történő műszaki egyeztetés
  • helyszíni felméréseken való részvétel
  • szoros együttműködés a szakági kollégákkal
  • tervdokumentáció elkészítése, ellenőrzése

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, energetikai- és gépészmérnök)
  • min. 1 éves, tervezés területén szerzett munkatapasztalat
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • önálló és rugalmas munkavégzés, döntési képesség
  • proaktivitás és megoldás-orientáció
  • kiváló kooperációs- és szervezőkészség
  • magasszintű kommunikációs képesség
  • precizitás, minőségi szemlélet érvényesítése

Előnyt jelent

  • tervező jogosultság (V, EN-ME, EN-VI, MV-ÉV, ME-V, ME-EN-VI)
  • hasonló területen, elsősorban visszwatt védelemmel ellátott napelemes rendszerek és ipari méretű akkumulátoros energiatárolók tervezésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete (PVsyst, PVcase, EPlan)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hazai és nemzetközi innovatív energetikai beruházásokban való részvétel
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • fiatalos összetartó csapat

Céginformáció

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten is terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk, és részt vehet egy szakértői csapatban, amely élen jár a zöld energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét. Köszönöm!