Tervezőmérnök

  • Cég neve

    I.A.S.G. Kft.

  • Munkavégzés helye

    2119 Pécel

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Egyedi célgépek, robotcellák, gyártósorok gépészeti tervezése, beüzemelése, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • gépészmérnöki/mechatronikai mérnök/BSc vagy MS
  • számítógépes ismeretek (Inventor, Autocad)
  • megbízhatóság, pontosság
  • rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • precizitás
  • szakmai elhivatottság
  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó gondolkodás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Angol és /vagy német nyelvtudás.

Előnyt jelent

Tervezési területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai kihívások
  • változatos feladatok
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • fiatalos csapatban való munkavégzés
  • modern, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • oktatási programok, szakmai tréningek, belső oktatás
  • stabil, családias, innovatív vállalati környezet, hosszútávú munkalehetőség
  • az ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetése és kipróbálása a gyakorlatban
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • Ipar 4.0 ismeretek elsajátítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Vállalkozásunk 2014-ben alakult, elsősorban az ipari ragasztás- és jelöléstechnika területén kínálunk komplett megoldásokat. Magyarországon és a környező országokban ragasztástechnika terén az ITW Dynatec, Graco, Reka, Puffe Engineering, míg jelöléstechnikában Borries gyártói háttérel nyújtunk megoldásokat partnereink számára.

Pécelen az ipari parkban, kulturált környezetben, 600 m2 alapterületen, tágas irodával, jól felszerelt szervizzel, tesztberendezésekkel, raktárral rendelkezünk.

Fényképes szakmai önéletrajz