Tervezőmérnök

  • Cég neve

    Essentra Filter Products Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 30.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 3D modellek készítése Solidworks tervező programmal.

  • Meglévő termékek visszamodellezése 3D szkenner és további mérőműszerek eredményei alapján.

  • Műhelyrajzok készítése
  • Új alkatrészek, gépegységek tervezése új termék bevezetéshez, illetve automatizálási projektekhez
  • Általános projekt vezetési feladatok ellátása, projektek mérnöki támogatása.
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • Gépgyártókkal, alkatrészgyártókkal történő kapcsolattartás
  • A minőséghez kapcsolódó folyamatok és mutatók tökéletesítése
  • Gépfejlesztési, felújítási programok támogatása, koordinálása

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 1-2 éves géptervezői tapasztalat
  • Solidworks ismerete
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point) felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Projekt menedzsment ismeretek és gyakorlat
  • Tapasztalat gyártó környezetben

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás (SZÉP kártya , bónusz)
  • Céges telefon
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • Szociális támogatás váratlanul nehéz helyzetbe kerülő kollégáknak
  • Ingyenes céges buszjáratok a Szigetszentmiklós környéki településekről vagy jogosultság esetén autóval történő bejárás támogatása 37 Ft/km

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Filtrona Filters a szűrők széles választékát gyártja.

Technológiai és fejlesztési központjaink szorosan együttműködnek a szállítókkal, a kutatóintézetekkel, ezáltal biztosítva az új technológiátVilágszerte számos gyártóberendezéssel gondoskodunk arról, hogy a termékeket időben és költséghatékony módon kiszállítsuk.

Jelentkezz hozzánk és légy része a Filtrona magyarországi csapatának, ahol akár későbbiekben nemzetközi fejlődés részese is lehetsz!

A „Jelentkezem” gomb megnyomása után kérjük, csatolja  magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát!