Tervezőmérnök - Épületgépészet

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Szeretnél részt venni jelentős hazai beruházásokban?

Partnerünk hosszú évek óta kiváló mérnöki szolgáltatást nyújt ügyfeleinek a lakó-, kommunális- és ipari létesítmények épületgépészeti tervezése terén.

A megnövekedett piaci igényekre reagálva szeretnék bővíteni tervezői csapatukat:

Mik lesznek a feladataid?

  • Épületgépészeti rendszer koncepciójának tervezése és megvalósítása
  • Rendszerméretezések készítése
  • Projektben résztvevő kollégák időszakos koordinálása és támogatása
  • Hő- és energetikai számítások készítése
  • Kapcsolattartás társtervezőkkel és beszállítókkal

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Épületgépész mérnök)
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos MS OFFICE, Autocad, Cadvent, BAUSOFT és Terc programok használata
  • Előnyt jelent a Revit, Autocad MEP és MagiCAD programok ismerete
  • Középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Proaktivitás, tanulási vágy

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő, és motiváló bérezés megegyezés szerint
  • Munka-magánélet egyensúlyának tiszteletben tartása
  • Kis létszámú csapat, családias légkör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős jogviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Laptop és mobiltelefon privát használatra is
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Nagyfokú önállóság és előrelépési lehetőségek
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész