Tervező Villamosmérnök

  • Cég neve

    Winergy Kft.

  • Munkavégzés helye

    1034 Budapest, Bécsi út 100.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Csatlakozz hozzánk, és vegyél részt Magyarország legnagyobb és leginnovatívabb energiatárolós projektjeiben! Villamosmérnök tervezőként a nagy tapasztalttal rendelkező csapatunk tagjaként dolgozol majd, így lehetőséged lesz folyamatosan tanulni és fejlődni.
  • Részvétel energiatároló rendszerek tervezésében
  • Naperőművek tervezésében való közreműködés
  • Épületvillamossági rendszerek tervezésében való részvétel (ipari épület, irodai épület, logisztikai központ, középület, lakóépület, stb.)
  • Részvétel épületek és rendszerek erős- és gyengeáramú villamos hálózatának tervezésében
  • Elosztó berendezések tervezésében való részvétel
  • Méretezések készítése (világítás, zárlat, feszültségesés)
  • Anyagkigyűjtések és költségvetési kiírások készítése
  • Tervdokumentáció elkészítése, ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a szakági kollégákkal
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, épületek felmérése

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2 éves tervezői tapasztalat épületvillamosság területén
  • AutoCAD / ArchiCAD programok magabiztos használata
  • Határidők tartása és asszertív kommunikáció
  • Önálló és dinamikusan munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Pozitív, lelkes, lendületes attitűd

Előnyt jelent

  • DIALux / Revit programok ismerete és használata
  • projektmenedzsment tapasztalat
  • jó angol tudás
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Amit kínálunk

  • izgalmas és innovatív szakmai feladatok
  • baráti hangulat, jófej emberek, támogató csapat
  • személyes mentor, aki támogatja az integrációdat
  • képzések támogatása: kamarai képzések, másoddiploma, konferenciákon való részvétel, angol képzési lehetőség
  • a próbaidő után rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 2 nap home office)

Céginformáció

A Winergy 2010 óta működő, dinamikusan fejlődő vállalkozás, mely teljes körű szolgáltatásokat nyújt az építőipar és az energetika területén. Szakértő csapatunk változatos műszaki projekteken dolgozik: naperőművi, tárolós és épületvillamossági tervezés mellett építészeti, épületgépészeti tervezéssel és energetikai szakértői tanácsadással is foglalkozunk. Célunk a fenntartható energiahatékonyság segítése.
Az elmúlt évek során több mint 1000 partnerrel dolgoztunk együtt, és összesen több mint 3.7 milliárd forintot sikerült megspórolnunk ügyfeleinknek.
Most olyan szakembert keresünk, aki szeretne nagy léptékű tervezői munkákban részt venni, precíz és önálló és akinek az energiahatékonyság és a fenntarthatóság a szívügye.

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el szakmai önéletrajzodat a bruttó fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!