Tervező-Projektvezető

  • Cég neve

    Innomotion Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A megrendelt projektek teljes körű menedzselése a tervezéstől
    a végátadásig bezárólag, akár részvétel a tervezésben.
  • A projektben résztvevő minden munkavállaló koordinálása, irányítása, ellenőrzése.
  • Társterületekkel, beszállítókkal, vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, határidők betartásának ellenőrzése.
  • A projektfázisok szakmai felügyelete (gépépítés, beüzemelés, átadás stb.).
  • Szakmai, műszaki döntések meghozatala, felelősségvállalása
  • Kimutatások napra készen tartása.
  • A vevővel kialakított kapcsolat erősítése, együttműködés elősegítése
  • Dokumentációk készítése;
  • Költségvetés folyamatos ellenőrzése, optimalizálása.

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett, felsőfokú végzettség;
  • Célgépgyártásban és ipari automatizálásban szerzett tapasztalat;
  • Megoldás fókuszú, felelősségteljes munkavégzés;
  • Koordinációs készség;
  • Rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség;
  • Lojalitás, megbízhatóság;
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete;
  • Rugalmas munkaidőre és esetenkénti utazásra való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Solidworks ismerete;
  • Angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; oktatás biztosítása;
  • Jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Azonnali kezdési lehetőség;
  • Vállalatunk stabilitása és biztonsága.

Céginformáció

Innomotion Kft. fő profilja az ipari automatizálás és egyedi célgépek tervezése és kivitelezése. Ami azt jelenti, hogy olyan projekteken dolgozunk, mint:

  • Automata gyártócella,
  • Robotos állomás,
  • Automata és felautomata egyedi gépek.

Jelenlegi partnereink az autóipar, papíripar, műanyag fröccsöntőipar és orvostechnikai ipar meghatározó szereplői.
Berendezéseink nagy része magyar telephellyel rendelkező partnereinkhez kerül, viszont teveink közt szerepel a külföldre történő nyitás is.
Egyedülállónak találjuk csapatunkat, mivel a fiatalossághoz magas szaktudás társul és közösen, egymás munkáját támogatva dolgozunk a projektek sikeres átadásáért. Csapatunkban minden szakág megtalálható, ami ahhoz szükséges, hogy színvonalas, megbízható gépeket tudjunk tervezni és építeni, ami teljes mértékben kielégíti a vevői igényeket is.
Telephelyünk Győrben található, ahol külön tervező-, szerelő- és fémmegmunkáló résszel rendelkezünk.
Cégünk stabil hátérrel és komoly jövőbeli tervekkel rendelkezik, aminek következő lépcsőfokaként további Projektvezető munkatárssal szeretnénk bővülni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem töltse fel magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.