HACONA Csomagolástechnológia Kft. logo

Tervező / fejlesztő gépészmérnök

  • Cég neve

    HACONA Csomagolástechnológia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Bökényföldi út 106.

  • Fizetés

    Bruttó 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Csomagológépek tervezése és gyártása, teljes körű dokumentáció elkészítése.

Elvárások

Tehetséges, kreatív, csapatunkat szívesen bővítenénk egy olyan mérnök kollégával, akiben él a vágy az önálló alkotásra, aki képességet és elszántságot érez magában egy gép  önálló kifejlesztésére,  és a prototípus elkészültét követően  a gyártás beindításához szükséges teljes körű dokumentáció elkészítésére.
Elvárás: Solid Edge profi ismerete és programon belüli jártasság
Angol és/vagy német nyelvtudás elvárás.

Előnyt jelent

Kiemelten értékeljük azt a munkavállalót, aki határozott, dinamikus egyéniség, önmagával szemben is magas elvárásokat támaszt, kihívásnak tekinti az elérendő célt, és lépést tud tartani a napjainkban rohamosan fejlődő technikai követelményekkel.  Legyen képes jövőbe mutató vízióink támogatására, mert mi nem másokat követünk, mi mindig újat, korszerűt, példamutatót alkotunk.

Amit kínálunk

Biztos munkahely, kulturált körülmények, főállású munkaviszony, kiemelt háttértámogatás, magas színvonalú szakmai továbbképzés, a beosztásnak megfelelő munkabér. Esetenként külföldi kiállításokon való részvétel.
Gépészmérnök munkatárs: Teljes munkaidő

Céginformáció

32 évvel ezelőtt egy újonnan alapított kis családi cég voltunk nagy várakozásokkal, telis-tele ötletekkel és szorgalommal.  Ma már elmondhatjuk, hogy az idő minket igazolt. Stabil, sikeres kis vállalkozásunk jelenleg 27 fős.
Az innováció fontos eleme üzletpolitikánknak. Igényesek vagyunk termékeinkre – legyen az minőség vagy dizájn. Arra törekszünk, hogy a csomagolástechnikai iparon belül a legkorszerűbb, legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelő ipari gépeket gyártsunk, amelyek sokrétű felhasználási lehetősége, megbízható és versenyképes ára a felhasználók teljes megelégedését szolgálja.

20 éve gyártjuk a saját fejlesztésű ipari fóliahegesztő- és vákuum gépcsaládokat. Gépeink ismertek és keresettek a világpiacon, termelésünk több mint 95 %-a külpiacokon kerül értékesítésre.
Kiket nem tudunk alkalmazni?
Ne fáradozzanak azok a munkavállalók, akik magas pozícióban megjárták a multinacionális cégeket. Minket nem kell ötletekkel ellátni, a gödörből kihúzni, rövid időn belül több milliárdos üzletet ígérni, nekünk nem kell a tutit megmondani, és az már szinte mellékes, hogy nem az ígéretet, hanem a bebizonyított teljesítményt kívánjuk megfizetni.

Gyártmányainkról bővebb információt szerezhet: www.hacona.com

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölése mellett juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.