Tervező asszisztens ( diákmunka)

  • Cég neve

    Job Force Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 - 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Tervezett távközlési hálózatok rajzi, szerkesztési munkái;
  • Engedélyeztetési feladatok, levelezések, ügyintézés;
  • Egyéb ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Minimum heti 20 - 24 órát tudsz vállalni;
  • Ismered az MS Office programokat;
  • Magabiztos AutoCAD ismeretekkel rendelkezel;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
  • Műszaki, villamosmérnöki tanulmányokat folytatsz; (vagy bármilyen más hasonló infrastruktúra)

Amit kínálunk

  • Órabér: br. 1900 Ft;
  • Szakmai tapasztalat;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Betanulás után home office lehetőség;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.
Telekommunikációs hálózatok tervezésével foglalkozó Partnerünk csapatába keressük legújabb gyakornok kollégájukat, tervező asszisztens pozícióba! Szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!