Tervezési Projektmenedzser (Építészmérnök/MEP)

  • Cég neve

    Óbuda Építész Stúdió Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Kiemelt nagy beruházások előkészítésében és tervezésében való részvétel a házon belüli tervezői és külsős szaktervezői projektteam menedzselésével
  • Nemzetközi beruházók, hazai tervezők és szakértők munkájának összehangolása
  • A projektek előrehaladásának figyelése (költség és időkockázatok kiszűrése)
  • Tervezői kooperációk tartása, megrendelői elfogadtatások vezetése, döntések előkészítése, megrendelői döntéshozatal támogatása
  • Az igazgató munkájának támogatása az alvállalkozók és a projektcsapat bevonásával

Elvárások

  • Felsőfokú építő-, építészmérnöki, épületvillamossági- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Tervezés menedzsmentben, beszerzésben, lebonyolításban szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos kommunikáció
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Motivált, célorientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • Tervezési és projektmenedzsment szoftverek ismerete (ArchiCAD, Dalux, MS Project, Revit)
  • Nagyberuházásokon, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Gazdaságtudományi végzettség
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Jelentős nemzetközi nagyléptékű projektekben való részvételt Magyarországon
  • Professzionális munkakörnyezetet
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget egy stabil vállalatnál
  • Szakmai, nyelvi és készségfejlesztő tréningeket
  • Versenyképes jövedelmet
  • Egyéb béren kívüli juttatásokat
    • Magánegészségügyi szolgáltatást (éves szűrővizsgálattal)
    • Bónuszt
  • Széleskörű szakmai kompetenciákkal rendelkező, támogató kollégákat
  • Vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai és nemzetközi piacon.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk a csatolt magyar vagy angol nyelvű önéletrajzot.