Tervezési projektmenedzser

  • Cég neve

    "Balázs és Vecsey" KFT

  • Munkavégzés helye

    4026 Debrecen, Kálvin tér 14.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ezek lesznek a feladataid:

  • generáltervezési megbízásokban a projektek szereplőinek összetartása, menedzselése
  • a projektekhez kapcsolódó ütemtervek, költségvetések és határidők megtervezése, betartása és betartatása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, szaktervezőkkel, hatóságokkal, hivatalokkal
  • az építészeti munka támogatása
  • a teljes tervezési folyamat menedzselése

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • szakirányú felsőfokú, építőiparhoz kötődő végzettséggel rendelkezel
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat (Word, Excel), továbbá hasznos a CAD programok magabiztos ismerete (ArchiCAD, AutoCAD) is
  • előny, ha van több kapcsolódó területről származó releváns szakmai tapasztalatod (nem csak tervezési, hanem kivitelezői vagy üzemeltetői)
  • jellemző rád a jó szervezőkészség, a precíz és önálló munkavégzés, a felelősségteljes hozzáállás, az eredményorientáltság, határozottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló problémamegoldó vagy, igazi csapatjátékos és jól kommunikálsz

Amit kínálunk

Nálunk jó dolgozni, mert:

  • fiatalos, lendületes, támogató csapat vagyunk
  • tisztességes és versenyképes fizetést adunk a munkádért
  • értékeljük az egyedi és újító ötleteket
  • kiemelkedő szakmai kihívást igénylő tervezési projektekben vehetsz részt
  • több mint húsz éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégáktól tanulhatsz

Céginformáció

A Balázs és Vecsey Építésziroda Kft. 1999 óta működik. Fő profilja az építészeti, magasépítési és belsőépítészeti tervezés.
Az építészeti munkák mellett generáltervezőként is jelen vagyunk a piacon. Utóbbi tevékenységünk erősítése érdekében keressük új kollégánkat TERVEZÉSI PROJEKTMENEDZSER munkakörbe, azonnali kezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a fényképes önéletrajzodat!