Területvezető (Takarítás területen)

  • Cég neve

    New Solution Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Takarítási szolgáltatásunk folyamatának megszervezése, ellenőrzése
  • Beszerzések (eszközök, gépek, tisztítószerek rendelése)
  • Ügyfelekkel történő aktív kapcsolattartás, elégedettség mérése
  • 10-15 fő dolgozó több helyszínen történő irányítása és ellenőrzése, munkabeosztás, szabadságterv készítése
  • Szolgáltatások eladás a partner részére, esetleges, további igények felmérése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • HSE előírások betartása és betartatása
  • SLA protokollok betartatása és ellenőrzése
  • Hatékony, együttműködő csapat kialakítása és fenntartása
  • Új dolgozók toborzása, interjúztatása, beintegrálása
  • Szolgáltatás zavartalan működésének biztosítása
  • Auditokra való felkészülés és aktív részvétel
  • Riportolási feladatok
  • Napi kapcsolattartás a Back-Officceal

Elvárások

  • Minimum 2-3 év takarítási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • OKJ-s Tisztítás technológiai végzettség
  • OKJ-s Takarítási szolgálatvezető végzettség
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség
  • Magas fokú szervezőkészség és stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal rendelkező autóvezetés

Előnyt jelent

  • Budapesti vagy Pest megyei lakóhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör, támogató kollégák
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, Pest Megye
  • Céges autó biztosítása a céges feladatokhoz
  • Céges Mobiltelefon biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A New Solution Service Kft 100%-ban magyar tulajdonban levő takarító cég. Több. mint 20 éve vagyunk a piacon. Partnereink folyamatos és maximális elégedettsége segített hozzá minket ahhoz, hogy máig versenyben maradhassunk a takarítási szolgáltatás piacán.
Irodatakarítás, Raktártakarítás, Garázs takarítás és Parkolóházak takarítása, Ipari takarítás vagy teljeskörű Facility Management vagy bármi más amihez takarító cég vagy takarító szolgálat válhat szükségessé! Nekünk ez a hivatásunk! Legyen szó LEED, BREEAM, WELL minősítésű irodákról vagy ISO9001, ISO14001 irányelvek alapján működő egységről.

Kérjük a JELENTKEZEM gombra kattintva adja le jelentkezését!

New Solution Service Kft 2024