Területvezető

  • Cég neve

    MasterClean Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A MasterClean vállalatcsoport több mint 20 éve a piac meghatározó szereplője az épületüzemeltetési szektornak. Szolgáltatási tevékenysége: teljes körű takarítás, zöldterület gondozás, őrzés-védés és műszaki karbantartás bevásárlóközpontokban, irodaházakban, gyárakban, szállodákban, kereskedelmi egységekben, bankfiókokban, sportlétesítményekben és közintézményekben, az ország egész területén.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Épületek takarítási tevékenységének megszervezése, operatív irányítása elsősorban budapesti és  országos megrendelői létesítményekben
  • Irodaházak, intézmények és egyéb takarítási feladatok folyamatos tervezése és a végrehajtás ellenőrzése
  • Szerződéses kötelezettségek betartatása, a takarítási szolgáltatás a vezetőség által elvárt szinten történő működtetése
  • A felügyelt területein a géppark, az eszközök és anyagok felhasználásának ellenőrzése
  • Az irányítása alá eső területeken dolgozó kollégák irányítása, munkaszervezése, értékelése, motiválása, konfliktusok kezelése
  • A fizikai állomány struktúrájának hatékony felépítése, új belépők betanítása
  • Külső és belső szabályzatok betartása, együttműködés a társterületekkel, határidők betartása
  • Minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása rugalmas munkaidőben
  • Adminisztratív feladatok ellátása, rendszeres leltári feladatokban való részvétel

Mit várunk el tőled?

  • minimum 3 éves takarítási iparágban eltöltött szakmai tapasztalat
  • az iparágban jellemzően használt takarítógépek és tisztítószerek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főleg Excel, Word, Outlook)
  • rugalmasság, következetesség és határozottság
  • képesség új területek felmérésére, azok árazási előkészítésére
  • kiváló munkaszervezési, irányítási és kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • ügyfélbarát hozzáállás, együttműködési attitűd
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • 3-5 éves vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk a munkádért

  • fiatal, dinamikus csapat és vállalatvezetés;
  • versenyképes bérezés és juttatás
  • szakmailag kihívást és fejlődést jelentő feladatok
  • szakmai és személyes támogatás a beillesztés ideje alatt
  • céges laptop, telefon és autóhasználat

Jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzzal és nettó bérigényed megjelölésével várjuk a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.