Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság logo

Területkezelési ügyintéző

  • Cég neve

    Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    4024 Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A jogviszony jellege: a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény szerinti határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony (vezető-hivatalitanácsos).

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő. A kormányzati szolgálati jogviszony létesítésekor a munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki.

Munkavégzés helye: Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság 4024 Debrecen, Sumen utca 2.

Munkarend: általános munkarend (heti 40 óra)

Ellátandó feladatok:

-      az Igazgatóság erdőgazdálkodási, természetvédelmi erdőkezelési tevékenységéhez fűződő ügyintézői feladatok ellátása (árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése, nyilvántartások naprakész vezetése)
-      közreműködés az Igazgatóság erdőgazdálkodási tevékenységével kapcsolatos adatszolgáltatási, pénzügyi elszámolási, beszámolási és adatszolgáltatási kötelezettség teljesítésében;
-      közreműködés az Igazgatóság erdőgazdálkodási tevékenységgel kapcsolatos természetvédelmi- és erdészeti hatósági engedélyek beszerzésében, az engedélyben meghatározott előírások határidőben történő végrehajtásában;
-      közreműködés az erdőgazdálkodási tevékenység támogatási forrásainak igénylésében, pályázatok elkészítésében.

Elvárások

A munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • birtokügyi, földhivatali ismeretek;
  • térinformatikai ismeretek;
  • felsőfokú végzettség.

Jogállás, illetmény, juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.) rendelkezései az irányadók, az illetményt kinevezéskor a munkáltatói jogkör gyakorlója állapítja meg a Kit. 1. melléklet II. pontja (vezető-hivatalitanácsos) értelmében. Az egyéb juttatások megállapítása a Kit., az egyéb vonatkozó jogszabályok és a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság Közszolgálati Szabályzata az irányadók.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban a jelentkezések elbírálását követően azonnal betölthető.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2024. május 10.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Önéletrajzzal (a Kit. előírásai szerinti formátumban) és motivációs levél megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével, adatkezelési tájékoztató megismeréséről szóló nyilatkozat csatolásával (honlapon elérhető).
A nyilatkozat hiányában az önéletrajzban foglalt személyes adatok kezelésére nem vagyunk jogosultak, és azt érdemben elbírálni nem áll módunkban. A végzettségi szintet, szakképesítést, szakképzettséget igazoló tanúsítványokat, bizonyítványokat kiválasztás esetén kérjük benyújtani.

Alkalmazás feltétele:

A kormányzati szolgálati jogviszonyt létesíteni szándékozó személy a kinevezést megelőzően hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal igazolja, hogy büntetlen előéletű, továbbá nem áll büntetőeljárás hatálya alatt.

A levél tárgyának megjelölése: Jelentkezés – területkezelési ügyintéző