Területi képviselő (óra-ékszer)

  • Cég neve

    LUMIR Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 950e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az Ön feladata lesz, hogy rendszeresen felkeresse partnereinket az adott régióban, az óra- és ékszerüzletekben, továbbá:
  • Új ügyfelek felkutatása, cégünk termékeinek képviselete és sikeres prezentálása.
  • Versenytársak és piaci trendek nyomon követése, piacelemzés az adott régión belül, az információk továbbítása a felettes részére
  • Kapcsolattartás az irodai munkatársakkal
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség érettségivel
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Trületi képviselö min. 2 éves  tapasztalattal
  • Számlaképesség
  • Jogosítvány
  • Folyékony magyar nyelvtudás

Előnyt jelent

szlovák nyelvtudás

Céginformáció

1994 óta sikeresen működő cégünk  A Lumir Kft. óra - és acél ékszerek valamint ezüst ékszerek nagykereskedelmével foglalkozik.
www.lumir.hu

Kérjuk csatolja magyar nyelvü életrajzát!