Területiképviselő

  • Cég neve

    LE PATIO PBD Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 320e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

    • Adott földrajzi területen-főleg Budapesten és alkalmanként országosan új vevő partnerek felkutatása és megnyerése
    • Meglévő Partnerek megtartása, kapcsolatok rendszeres ápolása, felmerülő problémák gyors megoldása, minőségi partner kiszolgálás
    • Ajánlatok összeállítása, tárgyalások szervezése
    • Szerződések kötése és után követése
    • Értékesítési tervek teljesítése
    • Riportálás és piaci információgyűjtés

Elvárások

Ez az állás a tied ha:

  • Ha jól kommunikálsz
  • Ha a motiváció és a tenni akarás létfontosságú nálad
  • Ha határozott vagy és úgy érzed az értékesítés a Te pályád
  • „Hunter attitude” nem áll tőled távol
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre képes vagy
  • Eredmény- és ügyfélorientált a gondolkodásmódod
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség vagy
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • „B" kategóriás jogosítványod, és tapasztalatod van
  • Rugalmas vagy a munkaidőt illetően

Előnyt jelent

Előnnyel indulsz ha:

  • Kávégépek terén van tapasztalatod
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Horeca tapasztalatod van
  • Értékesítésben, kapcsolatépítésben van tapasztalatod
  • Budapesten laksz

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely, bejelentett  teljes heti 40 órás munkarendben
  • Színes, sokrétű munka, ezáltal a szakmai tudás is széleskörű
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Versenyképes bérezés

Céginformáció

A  Le patio Pbd Kft az Illy kávé a Ronnenfeldt, Dammann teák és a Monbasna forró csokoládé hivatalos Magyarországi forgalmazója

  • Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezésed