Területiképviselő

  • Cég neve

    API WALL Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér Nettó 1,0M Ft havi jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Élelmiszer-ipari, vendéglátó ipari Üzletkötő / Területi Képviselői állás betöltésére.

Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, és légy részese egy fiatalos, lendületes vállalkozásnak!

Pozíció: Élelmiszer-ipari gyártási alapanyag, vendéglátó-ipari alapanyag, segéd anyag  Üzletkötő / Területi Képviselő

Feladatok:
- Új ügyfelek felkutatása és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása az élelmiszer-ipari gyártási alapanyagok területén
- Értékesítési lehetőségek felmérése és megvalósítása a kijelölt területeken
- Üzleti tárgyalások lebonyolítása és szerződéskötés támogatása
- Rendszeres riportok készítése és kommunikáció a vezetőségge
- Termékek elsajátítása.

Elvárások

- Nem elvárás az ilyen irányú munkatapasztalat
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
- Proaktív, eredményorientált, nagy teherbírású hozzáállás
- Saját gépjármű, B-kat. járművezetői engedély

Előnyt jelent

-  Tapasztalat az élelmiszer-iparban, vendéglátó- iparban vagy hasonló területen.
-  Egyéniség
-  Fiatalos dinamizmus.
-  Nyitottság közvetlenség

Amit kínálunk

-Kiemelt alapbér. Nettó 300000.- Ft.
-Kiemelt jutalék
-Üzemanyagköltség és gépjármű használati díjak korrekt térítése.
-Rugalmas munkakezdés.
-Családbarát környezet.

Céginformáció

Nemzetközi alapélelmiszer termékeket gyártó vállalatoknak termékeinek importjával és forgalmazásával foglalkozunk. Az étolajtól a mogyorókrémig a margarinon át.  Legfőbb partnereink: éttermek, pékségek, büfék,

A “jelenkezem” gombra nyomva csatolja fényképes önéletrajzát
Küldje  fényképes önéletrajzát a cég email címére.