Területi vezető (Szolgáltatás terület)

  • Cég neve

    STAFF HOUSE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Munkaerő szálláshely-szolgáltatással foglalkozó cégünk Szolgáltatási Osztálya az alábbi feladatok ellátására keresi új kollégáját:

  • a régióban lévő szállások felügyelete
  • házmesterek és takarítók felügyelete, betanítása, képzése
  • csoportok be- és kiköltözésének tervezése, felügyelete
  • a lakónyilvántartás, a napi ki-, be-, és átköltözésekről szóló jelentések ellenőrzése
  • szoftveres ügyviteli rendszer napi szintű használata és annak biztosítása, hogy a házmesterek is rendeltetésszerűen és jól használják a rendszert
  • kapcsolattartás a partnerek képviselőivel
  • ingatlan állapotához, rendhez és tisztasághoz kapcsolódó minőségi elvárások ellenőrzése és ennek rendszeres dokumentálása
  • hibaelhárítás, épületekhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • ütemezett karbantartások lebonyolítása
  • beszerzési igény leadása a beszerzőnek

Elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • területi vezetői tapasztalat 3-5 év
  • beosztottak / munkatársak irányításában szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás – kommunikációképes szint

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • lendületes csapat
  • céges autó, mobiltelefon
  • rugalmas munkaidő-beosztás
  • ingyenes sportolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő-, egyedülálló szolgáltatást nyújtó-, piacvezető cég szakértői csapatában dolgozni? Munkaerő szálláshely-szolgáltatás profillal, több mint 12 éves múlttal rendelkező cégünk Szolgáltatási Osztálya, Területi vezető munkatársat keres.

Cégünk dinamikusan bővül, a szolgáltatásunk színvonalának és sztenderdizáltságának növelése pedig kiemelt stratégiai célkitűzés. Új kollégánknak - betanulásának leteltével - kulcsfontosságú szerepe lesz abban, hogy stratégiánkkal összhangban hozzájáruljon cégünk dinamikus fejlődéséhez.

Ha nyitott vagy a kihívásokra, és rövid távú karriercéljaid között szerepel a szakmai fejlődés, akkor téged keresünk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy jelentkezz és küldj fényképes önéletrajzot bérigényed megjelölésével.