Securimaster Protect Plusz Kft. logo

Területi vezető

  • Cég neve

    Securimaster Protect Plusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Fizetés

    Bruttó 750e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Országos lefedettségű vagyonvédelmi nagyvállalat élőerős szervezeti egysége Debrecen -Nyíregyháza és vonzáskörzetében vagyonvédelmi területi vezető munkatársat keres.

Feladatai (a teljesség igénye nélkül)

  • a hozzád tartozó élőerős őrzési terület + ellenőrzési központ szakmai irányítása;
  • a szolgálat szervezése /koordinációja (munkavállalók, stb), meghatározott ellenőrzések végrehajtása, az ehhez kapcsolódó riportok, jelentések, összefoglalók készítése,
  • a vagyonőri állomány rendelkezésre állásának, kiválasztási folyamatainak felügyelete, folyamatos szakmai képzése, az új munkavállalók integrálása a szervezetbe,
  • a kidolgozott terület specifikus őrzés-védelmi stratégia, működtetése, koordinálás és fejlesztése,
  • folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a szerződéses partnereink képviselőivel.

Elvárások

    • Legyenek rendben a szakmai végzettségedet igazoló dokumentumok (vagyonőri igazolvány, különbözeti tanúsítvány vizsga)!
    • Rendelkezz készségszintű számítógépes ismeretekkel (word, excel, outlook) és legalább középszintű iskolai végzettséggel (érettségi bizonyítvány)
    • Tudjál kiválóan kommunikálni írásban és élőszóban egyaránt!
    • Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos is,
    • Az állás betöltéséhez  „B” kategóriás jogosítvány elengedhetetlenül szükséges.
    • A munkakör betöltéséhez legalább 3 év hasonló területen szerzett releváns vezetői szakmai tapasztalat szükséges.

Amit kínálunk

    • Alkalmazotti jogviszonyt (főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel).
    • Teljes bejelentést (fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését).
    • Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését (pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény).
    • Belépéskor és évente egészségügyi szűrést.
    • A munkavégzésedhez szükséges eszközöket (gépjármű, laptop és telefon) biztosítjuk
    • Élet- és balesetbiztosítást.
    • Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget.

A jelentkezem gombra kattintást követően kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.