Területi vezető

  • Cég neve

    PEMIBO Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 9.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A betanulási idő leteltével területi vezetőnk 3-5 db soproni Lipóti Pékség üzletet fog vezetni. A különféle szervezési, tervezési és ellenőrző feladatok mellett el kell látnia személyzeti és munkaerő fejlesztési feladatokat is. A területi vezető feladata megszervezni az általa vezetett egységek tevékenységét, irányítani az üzletvezetők, illetve közvetve a dolgozók munkáját.

A tervezett munkakezdés szerint a betanulás Szombathelyen és Győrben fog zajlani júliusban, majd augusztustól Sopronban lesz a munkavégzés helye.

Feladata továbbá koordinálni az üzleteket a gazdaságos működés, a legjobb vevőkiszolgálás érdekében. Információkat gyűjt többek között a vevők igényeiről, a lehetséges konkurenciákról, szaktudásával segíti a bolt működését, és szükség esetén gondoskodik a megfelelő eszközök beszerzéséről.

Feladatai részletesen:
  1. Megszervezi és irányítja az üzletek napi munkáját
  2. Ellenőrzi az üzletekben folyó tevékenységeket
  3. Betartatja az üzletek működésére vonatkozó jogszabályi előírásokat
  4. Számítógépes rendszert fenntartja és fejleszti
  5. Motivációs rendszert dolgoz ki (KPI-ok kijelölése, követése)
  6. Maradék és selejtezési rendszert dolgoz ki
  7. Piackutatást végez, felméri a vendégek igényeit, meghatározza az üzlet választékát
  8. Felel a szakképzett csapat felépítéséért
  9. Bérköltség tervezése, ellenőrzése
  10. Kellemes munkahelyi légkör kialakítása és fenntartása
Fontos, hogy önéletrajzában tüntesse fel bérigényét.

Elvárások

  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Vállalati szemléletű gondolkodás
  • Rugalmasságra és mobilitásra való hajlandóság, kezdeményezőkészség és Érvényesülési képesség
  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • Alkalmazottak vezetésének képessége
  • Megbecsülés és tisztelet más emberekkel szemben
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Számítógépes ismeret (Microsoft Excel)

Előnyt jelent

  • R_keeper rendszer ismerete
  • Soproni lakhely
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Pék szaküzletben szerzett tapasztalat
  • Bérigény feltüntetése az önéletrajzban

Amit kínálunk

  • Notebook
  • Telefon
  • Megfelelő bérezés
  • Stabil fizetés