Területi vezető (irodaépületek)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Ügyfelünk szolgáltatásaira igényes, lendületes vállalkozás, akinek ügyfélköre főként a színvonalas nagy irodaépületek Budapest területén.

További Ügyfeleik magas színvonalú kiszolgálásához vezető munkatárssal bővülnek, ehhez keressük számukra azt a szakembert, aki gyakorlott már, rendelkezik tapasztalattal irodai takarítás területén, valamint ideális esetben már jártas kisebb csoportok munkájának szervezésében.

Most jelentkezésüket az alábbi pozícióba adhatják le:

Főbb feladatok, munkák:

  • Meghatározott számú meglévő partner fog az új vezetőhöz tartozni, és a takarítás kivitelezésért lesz felelős
  • Takarítási tervek, útvonaltervek készítése, vezetése
  • Ügyfeleiknél szükséges a takarító kollégák ellenőrzése, betanítása, irányítása
  • A területre szükséges tisztítószerek és eszközök megrendelése (szállítással nem kell bajlódni!)
  • Takarítástechnológiai fejlesztések felkutatása, tesztelése, javaslattétel és közreműködés beszerzésben
  • Megrendelőikkel kapcsolattartás: a takarítás kivitelezésével kapcsolatban, így szükség lesz problémamegoldó, panaszkezelési képességekre is
  • Alvállalkozóikkal is tartani kell a kapcsolatot a területeken végzett minőségi munka érdekében
  • A munkához tartozik belső adminisztráció és dokumentálás, munkaerő toborzásban való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeretnék, hogy legalább középfokú végzettséggel, érettségivel rendelkezzen az új munkatárs
  • Legalább 3 év takarításban, üzemeltetésben vagy építőiparban szerzett tapasztalat legyen mindenképp, ez szükséges lesz a feladat ellátásához
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, ez szükséges lesz az Ügyfeleikhez
  • Igényes, üzletszerű megjelenés
  • Irodai takarítási területen szerzett tapasztalat csoportvezetőként vagy területi vezetőként
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Kis létszámú, családias csapat
  • A piaci igényeknek megfelelő alapfizetésen túl egyéni eredmények alapján bónuszrendszer, akár évente többször is
  • A feladat ellátásához autót, laptopot és mobiltelefont is adnak, melyet magáncélra is lehet használni
  • A cégen belüli adminisztrációhoz egy modern ügyfélkapcsolati rendszert áll rendelkezésre, mely segít észben tartani a teendőket, jól szervezettek
  • Teljes bejelentéssel, hosszú távú munkalehetőséget biztosítanak

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kisebb csoport vezetésében szerzett gyakorlat (5 fő)
  • Kapcsolatrendszer takarító csoportokkal
  • Korábbi munkahelyről vezető által aláírt ajánlólevél

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Ingatlankezelő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű, szakmai önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!