Területi vezető

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Fejér megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • A takarítási csapat hatékony irányítása és motiválása
  • A takarítási szolgáltatások magas színvonalának biztosítása
  • A költségvetés és a források kezelése
  • A minőségi ellenőrzések és az eljárások felügyelete
  • Kapcsolattartás a felettesekkel, kórházi állománnyal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Vezetői és kommunikációs készségek
  • Problémamegoldó és szervezési képesség
  • Erős csapatmunka- és együttműködési készség
  • Felelősségteljes és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyors kezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Karrierfejlesztési lehetőségek
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet
  • Hosszútávú lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke
Munkaidő: 06:00-14:00