Területi üzletkötő

  • Cég neve

    Nitrogénművek Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Társaságunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik. Külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődünk, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Országos Genezis partnerhálózatunkhoz

munkatársat keresünk

Győr-Moson-Sopron és Veszprém vármegye területére

Kiemelt feladatai:

  • a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő műtrágya, vetőmag és növényvédőszer direkt értékesítése, terménykereskedelem
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés
  • a feladatkörhöz tartozó kötelező adminisztrációs feladatok ellátása, árajánlatok készítése
  • szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása
  • új, potenciális vevőkör felkutatása saját, meglévő üzleti kapcsolatok felhasználásával
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • agrármérnöki, valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik
  • a műtrágya-, a vetőmag-, a növényvédőszer- és a terménykereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokkal bír
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség jellemzi
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye van
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • integrátor cégekkel való korábbi együttműködés
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga

Amit a megfelelő bérezésen felül kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Év végi jutalom
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk: laptop, mobiltelefon, céges autó

A részletes szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.