Területi szaktanácsadó

  • Cég neve

    BMI Magyarország Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása
  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése
  • Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése
  • Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)
  • Ügyféladatbázis naprakészen tartása
  • Jelentés az értékesítési vezető felé

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett minimálisan 3 év tapasztalat, de ideálisan min. 3-5 év gyakorlat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség
  • Magas munkabírás és stressztűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás, kreatív, dinamikus személyiség

Előnyt jelent

  • Középfokú építőipari technikus vagy felsőfokú építőipari végzettség
  • Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén
  • Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér, erős marketing támogatás
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások
  • Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Csak komoly, a fenti elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezését várjuk!

Céginformáció

A BMI Group Európa egyik legnagyobb tetőrendszereket és vízszigetelő anyagokat gyártó vállalatcsoportja. A londoni központú, 40 országban működő és több, mint 165 éves tapasztalattal rendelkező vállalatot hazánkban a BMI Magyarország Kft. képviseli a Bramac és a Villas márkákkal.

A BMI Magyarország Kft. területi szaktanácsadó munkatársat keres Győr-Moson-Sopron és Vas megyei  munkavégzéssel.

Kérjük, küldje el pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és referencia kontakt) a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.