Területi műszaki mérnök

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Vas megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretnél egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”?
Partnerünk modern, robotizált gyárait jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára.
Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően - és javításának megszervezése
  • Technikai személyzet szakmai irányítása
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon, akár angol nyelven is
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki / gépészmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség
  • Legalább 1 hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Tenni akarás, folyamatos fejlődés iránti vágy
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria (SZÉP-kártya formájában is választható)
  • 13. havi fizetés (időarányosan)
  • Csatlakozási bónusz bruttó 100.000 forint
  • Éves bónusz (éves bruttó alapbér 10%-a, tavasszal kerül kifizetésre)
  • Utazási támogatás (bérletet 100%-ban térítik, autóval történő bejárás esetén 25 Ft/km)
  • Ajándék csomagok, dolgozói kedvezmények, most átalakított dolgozói ajánlási program
  • Lakhatási támogatás 100 km-et meghaladó lakhelyről történő költözés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat termelő közegben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Bük, Vas vármegye (vasútállomástól körülbelül 10 perc sétára)
  • Munkavégzés pontos ideje: Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra, rugalmasan alakítható