Területi menedzser

  • Cég neve

    Tom Market Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- a hozzá tartozó 5-7 üzletből (Győr-Moson-Sopron, Zala, Vas, Veszprém és Komárom-Esztergom vármegyék) álló terület vezetése és rendszeres látogatása, kollégák irányítása (25-40 fő)
- felelősség a munkatársak toborzásában, kiválasztásában, szerződéskötés folyamatában
- a személyzet fejlesztésének támogatása, rendszeres kapcsolattartás a kollégákkal
- a forgalom, értékesítési darabszámok, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése
- egységes üzleti koncepció és bolti kép maradéktalan megvalósítása
- mutatószámok tervezésében, nyomon követésében és ellenőrzésében való aktív részvétel
- átalakítások és új üzletek zavartalan megnyitásának előkészítése és lebonyolítása
- riportok, kimutatások készítése a vezetőség részére
- piacfigyelés, konkurencia-elemzés

Elvárások

- minimum középfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
- B kat. jogosítvány, vezetési rutin
- nagyon jó szervező-, és probléma megoldóképesség
- magas szociális érzek, egyenes és hatékony kommunikáció
- önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés
- régiós mobilitás, elhivatottság és terhelhetőség
- MS office programok magabiztos használata

Amit kínálunk

- stabil és növekvő fázisban lévő vállalati háttér
- határozatlan idejű munkaszerződés
- versenyképes jövedelem
- céges autó, magánkilóméter használattal havi szinten
- a munkavégzéshez szükséges minden eszköz (laptop, mobiltelefon)
- támogatói vezetői és munkatársi légkör

Céginformáció

A Tom Market Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti. A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik, 2024-ben már több, mint 150 bolttal, összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen.

 A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.