Területi könyvelő

  • Cég neve

    Magyar Autóklub

  • Munkavégzés helye

    1043 Budapest, Berda József utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi operatív pénzügyi feladatok ellátása, megszervezése, ellenőrzése, értékelése
  • Kintlévőségek felügyelete
  • Bejövő, kimenő számlák, pénztárbizonylatok ellenőrzése
  • Bank, pénztár, szállítói számlák, vegyes tételek könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Bevallások, statisztikák előkészítésében való közreműködés, adatszolgáltatás
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatokban való részvétel
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, leltározási tevékenység
  • Időszakos, illetve eseti jellegű jelentések, kimutatások, költségvetés elkészítése
  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Bérszámfejtés adminisztratív feladatainak ellátása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú gazdasági végzettség
  • Terhelhetőség, priorizálási képesség
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés
  • Precíz, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs -szervező és problémamegoldó képesség
  • Pénzügyi-, számviteli-, adózási jogszabályok ismerete
  • Magabiztos számítógépes ismeretek, Excel ismeret

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtési gyakorlat
  • SAP, Nexon, Electra programok ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Stabil, megbízható háttér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Változatos feladatkör
  • Kedvezményes céges üdülés
  • Cafetéria

Céginformáció

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Jelentkezés magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.
A Magyar Autóklub a személyes adatok kezelésével kapcsolatos tájékoztatást
az Adatkezelési Szabályzatában rögzíti, amely megtekinthető a honlapján.