Területi képviselő

  • Cég neve

    Zöld-Ker Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása személyesen és telefonon
  • Aktív részvétel az új potenciális partnerek felkeresésében
  • Ügyfelek látogatása heti rendszerességgel, meghatározott túraútvonalon,   túraterv alapján az Észak-alföldi régióban
  • Partnerkör folyamatos bővítése, új partnerek felkutatása, tájékoztatása a termékekről, aktualitásokról, rendelések felvétele
  • Árajánlatok készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Piaci elemzés, információk továbbítása a vezetőség felé
  • Jelentések elkészítése
  • A cég rövid és hosszú távú célkitűzéseinek megvalósítása
  • Konkurenciafigyelés

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, stabil gépjármű vezetői gyakorlat
  • Önálló, precíz, szorgalmas munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, beszéd-, és kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség, stressztűrő, pozitív személyiség
  • Dinamikus, sikerorientált- és motivált hozzáállás
  • Ital-, élelmiszer-, vegyi áru termékcsoportok ismerete
  • Értékesítés orientált, illetve értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Határozott fellépés, nyitottság és rugalmasság

Előnyt jelent

  • Hajdú-Bihar vármegye vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei lakos
  • OMA Sales ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely egy több mint 30 éves vállalat alkalmazásában
  • Versenyképes, kiszámítható jövedelem
  • Teljesítményösztönző jutalékrendszer
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges gépjármű, mobiltelefon, tablet)

Céginformáció

Az 1991-ben megalakult Zöld-Ker Kft., élelmiszer-,  vegyiáru- és ital nagykereskedelemmel foglalkozik. Cégünk egyet jelent a biztonsággal, a kiszámíthatósággal, a sikerrel és büszkék vagyunk arra, hogy a mai napig megtartotta családias formáját.
Mi hiszünk a hűséges emberi kapcsolatokban!
Felelősséggel tartozunk a munkatársainkért a társadalomért és egymásért.

Fényképes Önéletrajzot várunk fizetési igény megjelölésével!