Területi képviselő

  • Cég neve

    Vero Trade Hungary Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Vero Trade Hungary Kft. dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába keresi új területi képviselőjét nyugat-magyarországi területre, partner fodrászszalonok személyes látogatására és kiszolgálására, parnerhálózatunk fejlesztésére új fodrászatok felkutatásával.
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatteremtés
  • Termékek bemutatása, értékesítése céges ügyfeleknek
  • Tárgyalás- és sales technikák elsajátítása, majd oktatása
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • Csapatjátékos beállítottság
  • Új ismeretek gyors elsajátítása és alkalmazása
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó megjelenés, határozott, udvarias fellépés
  • Energikus, rugalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Hasonló területen (szépségiparban, fodrászati értékesítésben) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Rendszeres oktatás, meetingek
  • Fiatalos, pörgős, motivált csapat

Céginformáció

A Vero Trade Hungary Kft. a Joico és a Keune professzionális fodrász márkák hivatalos és kizárólagos magyarországi forgalmazója. A termékeket kis-(online és offline áruházban) és nagykereskedelmi (fodrászatokban) csatornákon egyaránt értékesítjük. Partnereink és munkavállalóink részére egyaránt teljeskörű támogatást biztosítunk modern piacvezető munkakörnyezetben.

Ha megfelelőnek érzed magad az állás betöltésére, várjuk fényképes önéletrajzodat.