Területi képviselő-üzletkötő

  • Cég neve

    Szanics Attila Szabolcs E.V.

  • Munkavégzés helye

    4024 Debrecen

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Debreceni székhelyű, Munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó cégünkhöz, partnerünk megbízásából keresünk üzletkötő munkatársat.

Elvárások

-Kiváló kommunikációs -és szervezőkészség
-Kiváló problémamegoldó képesség
-Hatékony, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
-Magabiztos, határozott fellépés
-Pro-aktív, lendületes, rugalmas személyiség
-Erős kapcsolatteremtő és kapcsolatépítő képesség
-Értékesítésben szereztél legalább 2 év tapasztalatot
-Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

-Felsőfokú végzettség
-"B" kategóriás jogosítvány és saját gépjárművel való rendelkezés

Amit kínálunk

-Egy szuper csapat tagjaként tudsz sikereket elérni
-Laptop, mobiltelefon
-Teljesítményhez kötött bónuszrendszer
-Értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

-Fényképes önéletrajzzal, bérigény megadásával a "Jelentkezem" gombon keresztül.