Területi képviselő – üzletkötő

  • Cég neve

    ARANYABLAK Kft

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Palotás és Karikás Pálinka forgalmazása, a termékek népszerűsítése
  • Vevőgondozás, ügyféllátogatás (túra tervszerűen)
  • Piacépítés, ügyfélkapcsolatok kialakítása, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Kereskedelmi folyamatok koordinálása
  • Megrendelések felvétele, árajánlatok és szerződések elkészítése
  • Magas szintű vevői elégedettség kialakítása és folyamatos biztosítása
  • Piac- és konkurenciafigyelés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3-4 év értékesítésben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Eredményorientált gondolkodásmód, önmotiváltság
  • Precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

HORECA szektorban, italnagykereskedelemben, vagy hasonló területen szerzett végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő cégnél
  • Magas minőségű, népszerű termékek
  • Megbízható, biztos vállalati háttér
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, notebook, céges gépkocsi)
  • Segítőkész vezetőség, támogató kollégák
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, fix fizetés és jól felépített bónuszrendszer
  • Bejelentett, teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony

Céginformáció

Több, mint 10 éve sikeresen működő pálinkaházunkban a főzés és a palackozás egyaránt kézműves technológiával történik. Pálinkáink az Alföldön termett hibátlan, válogatott gyümölcsökből készülnek. Célunk, hogy ettől ne térjünk el. Ezáltal minden tekintetben egyedi termékeket kínálhatunk a vásárlóknak, melyek hűen tükrözik a környék egyedi ízvilágát.
Dinamikusan fejlődő hazai Pálinkaház bővülő csapatába új munkatársat keres területi képviselő, üzletkötő munkakörbe. Munkavégzés helyei: Bp. kerületei, Pest megye és Jász-Nagykun-Szolnok megye térsége

Jelentkezés kizárólag a profession. hu weboldalán keresztül!