Területi képviselő

  • Cég neve

    TABÁN TRAFIK ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 380e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Continental Dohányipari csoport termékeinek képviselete, menedzselése a Nemzeti Dohányboltokban
  • A partneri kapcsolatok kiépítése, megerősítése,
  • Marketing szerződések letárgyalása, kötése, ellenőrzése
  • A dohányboltok megrendeléseinek támogatása, segítség és információ nyújtás
  • Az új termékeink bemutatása, bevezetése a piacra
  • Piaci információk gyűjtése

Elvárások

  • A személyes célok, a szakmai motivációk megtalálása a munkavégzés közben
  • Akaraterő, tettvágy, rátermettség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség és lojalitás,
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • Nyitottság az új dolgokra
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • A szükséges informatikai jártasság megléte /word, excel, power point stb./
  • Autóvezetési gyakorlat

Előnyt jelent

Képviselői tapasztalat
Nemzeti Dohányboltokkal meglévő kapcsolat
Dohányipari szektorban való jártasság

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, cafeteria, bónusz, céges autó, céges telefon.

Céginformáció

A Continental Dohányipari Csoport egy független, családi tulajdonban álló magáncég, amely több, Európában működő dohányipari vállalatot egyesít. A Csoport széles választékban gyárt és értékesít dohánytermékeket, cigarettákat divatos, lekerekített sarkú keménydobozos csomagolásban, finomravágott fogyasztási dohányokat, filteres szivarkákat és füstszűrős cigarettahüvelyeket. A Cégcsoport jelenleg több mint 500, a minőség és a fejlődés iránt elkötelezett dolgozót foglalkoztat. Continental Csoport márkái a magyar piacon országszerte ismertek, az export tevékenység eredményeként pedig már több, mint 30 országban elérhetőek.

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel word vagy pdf formátumban