Területi képviselő (szerszám)

  • Cég neve

    PÓTH és FIAI KFT

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nyitott szemmel járva, kutasd fel lehetséges ügyfeleinket.
  • Jó kapcsolatteremtő képességednek köszönhetően találd meg a hangot és építs ki prosperáló kapcsolatot leendő partnereinkkel. Segítened kell Őket minden szükséges, szakszerű és pontos információval, hogy Ők is megtalálhassák számításaikat a velünk közös munkában.
  • Szervezd meg a saját munkádat, tapasztalatiddal, véleményeddel segítsd a munkatársaid munkáját is.

Elvárások

  • Légy képes türelmesen, empatikusan, kulturáltan, de egyértelműen és szakszerűen kommunikálni.
  • Mosolyogj akkor is, amikor nincs jó napod és kemény a munka.
  • Bírd a terhelést, ne ess pánikba, maradj összeszedett és precíz akkor is ha nagy az igénybevétel.
  • A munkádat összetartó csapat tagjaként, de önállóan kell tudnod elvégezni.
  • Az elektronikus eszközöket alapszinten tudd használni, az ügyviteli rendszerünket majd megtanulod.
  • B kategóriás jogosítványodat, tudd körültekintően, biztonsággal, és a rád bízott autót kíméletesen használni.

Előnyt jelent

  • Területi képviselőként szerzett tapasztalatod.
  • Szerszámokkal, barkácstermékekkel kapcsolatos tapasztalatod.
  • Kellemes, szolid megjelenésed.
  • A motivált hozzáállásod.
  • Kreativitásod.

Amit kínálunk

  • Támogató, a munkájukra és emberi kapcsolatainkra nagy hangsúlyt helyezve igazi munkatársakként dolgozunk együtt.
  • Önálló, a kreativitásodat is igénybe vevő munkaköröd lesz.
  • Családias légkörben, együtt gondolkodva, rugalmasan kezeljük és oldjuk meg a problémákat.
  • A jövedelmed versenyképes, amint eléred a szükséges tudás szintet, teljesítményorientálttá válik.
  • Kötetlen, a partnerek nyitvatartásához, igényeihez igazodó munkaidő.

Céginformáció

Egy nem mindennapi barkácsáruház (https://sargafogo.hu), új üzletágát építjük ki. Egy remek ár-érték arányú, széles választékú márkaegyüttes kizárólagos magyarországi képviseletét és forgalmazását vesszük át.
Családi tulajdonú cég vagyunk stabil pénzügyi és vezetési háttérrel, több mint harminc év folyamatos működéssel, több üzletággal és telephellyel. A barkácsáru központ Vácon van, de az egész ország területére keresünk képviselőket.

Kérjük csatolj önéletrajzot, és egy minél részletesebb motivációs levelet a lehető legszemélyesebb hangvételben! Kérjük, térj ki arra is, hogy munkád eredményes végzéséhez, milyen eszközökre lehet szükséged, mekkora nettó bérrel lennél elégedett, mennyi munkáért cserébe, és arra is, hogy mi mivel támogathatnánk a munkádat, Téged!
Ha van a szándékaidról, terveidről olyan tudnivaló, amit szerinted érdemes megosztanod velünk, akkor ne habozz, azt is írd meg nekünk.