Területi képviselő - szaktanácsadó

  • Cég neve

    Telimpex Hungária Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Önállóan értékesít, árajánlatokat készít.
  • Felkutatja a potenciális partnereket.
  • Felelős a partnerkapcsolatok ápolásáért, nyomon követi a szerződések áruforgalmi és pénzügyi téren történő teljesülését, kezeli a reklamációkat.
  • Rendelések összeállítása, felvétele
  • A vezető által meghatározott formában és rendszerességgel jelentéseket, kimutatásokat, ajánlatokat, szerződéseket készít.
  • Heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése
  • Műszaki tanácsadás

Elvárások

  • Értékesítési tapasztalat
  • Hatékony, gyors és pontos munkavégzés
  • Stressz tűrő képesség, terhelhetőség.
  • Jó tárgyalókészséggel rendelkezik, rugalmasan és gyorsan reagál a piaci és vevőkapcsolati eseményekre, piaci trendek elemzésének képessége kiemelkedő

Előnyt jelent

  • Építőanyagok értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem alap bér+jutalék
  • Szolgálati gépjármű, telefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat

Céginformáció

A Telimpex Hungária Zrt. dinamikusan fejlődő építőanyag nagykereskedelmi cég, mely jelen van az egész ország területén. 10 éves szakmai tapasztalattal és több mint 400 viszonteladó partnerével meghatározó piaci szereplője a magyar építőanyag piacnak.

Jelentkezni fényképes Önéletrajz csatolása mellett lehet, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.