Területi képviselő

  • Cég neve

    Standard Door Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az egész ország területét lefedő viszonteladói hálózat építése, és fenntartása
  • Új ügyfelek megszerzése
  • Az aktív ügyfelekkel, partnerkapcsolatok ápolása és bővítése
  • Cégünk, tevékenységünk, termékeink bemutatása a viszonteladó partnereknél
  • Műszaki oktatások szervezése és megtartása
  • Szaktanácsadás a viszonteladó partnerek részére
  • Piackutatásban való aktív részvétel
  • Napi, heti, havi munkaterv kidolgozása, jelentése és betartása
  • Folyamatos riportálás a vezetőség felé
  • Szoros együttműködés az ügyfélszolgálattal, logisztikai, pénzügyi részleggel és felettesekkel

Elvárások

  • Elsősorban Budapesti / Pest megyei / Fejér megyei lakóhely
  • Min. 1-3 év képviselői tapasztalat hasonló területen (építőanyag vagy nyílászáró szakkereskedelem)
  • Önálló munkavégzés és probléma megoldó képesség
  • Következetes, szabálykövető gondolkodásmód
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Microsoft Office, Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Ügyfélorientált, határozott fellépés
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány (minimum 5 év vezetési tapasztalat)

Előnyt jelent

  • Beltéri ajtó vagy nyílászáró értékesítési tapasztalat
  • Vállalatirányítási és CRM rendszerek használatában szerzet tapasztalat
  • Főiskolai/ egyetemi végzettség, esetleg szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Versenyképes fizetés és motiváló juttatási rendszer, megbecsülés
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai támogatás és fejődési lehetőség
  • Dinamikus csapat, családias légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges továbbképzések, fejlődési lehetőségek
  • Céges autó, üzemanyag költségtérítés
  • Céges telefon és laptop
  • Céges csapatépítések
  • Modern munkakörnyezet, felújított igényes iroda
  • Munkamentes karácsonyi időszak (kb. 2 hét egybefüggő szabadság)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Standard Door cégcsoport dinamikusan fejlődő csapatába keres egy siker orientált és magasan motivált területi képviselőt.

A Standard Door Kft. teljes egészében magyar tulajdonú nagykereskedelmi tevékenységgel foglalkozó vállalkozás.
Célunk és üzletfilozófiánk az Ügyfeleink legmagasabb szintű kiszolgálása a piacon elérhető legjobb minőségű termékekkel, kedvező áron. A Standard Door Kft. beltéri ajtók és ehhez tartozó kiegészítő termékek forgalmazásával foglalkozik és kizárólag viszonteladó partnereket szolgál ki.
Cégünk 2017-ben indult, és azóta is dinamikusan fejlődik, mind termékkínáltban, mind szolgáltatási színvonalában. Tárnoki csapatunknak erősítésre van szüksége forgalmunk optimális kezelése érdekében, ezért keressük leendő kollégánkat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióra.

  • Fényképes szakmai önéletrajzéletrajz
  • Motivációs levél
  • Nettó fizetési igény megjelölése