Területi képviselő

  • Cég neve

    Service Flow Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A FISKARS Magyarország értékesítési csapatába TERÜLETI KÉPVISELŐ kollégát keresünk Budapest és Közép-Magyarország területére! Leendő kollégánk egy 375 éves múlttal bíró innovatív, vezető márkát fog képviselni a kiskereskedelemben.

Feladatok

  • A FISKARS termékek értékesítése a területhez tartozó kiskereskedelmi egységekben – kereskedelmi láncok és szakkereskedések üzleteiben egyaránt
  • Megfelelő bolti árumennyiség biztosítása
  • Az ideális polckép megvalósítása és folyamatos továbbfejlesztése
  • Versenyképes számú és minőségű másodkihelyezések letárgyalása és megvalósít(tat)ása az üzletekben
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása a szakkereskedelemben
  • Országos értékesítési akciókhoz kapcsolódó egyéb területi munka
  • A folyamatokhoz tartozó dokumentáció menedzselése, aktuálisan tartása
  • Termék- és kategóriaszakértővé válva a FISKARS termékekhez kapcsolódó tanácsadás
  • Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több mint 2 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Igényesség és belső motiváció a márka, és munka iránt
  • Precizitás, terhelhetőség és jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Lakóhely: M0 körgyűrű déli részének vonzáskörzete (Pl.: Dél-Pest, Dél-Buda, Gödöllő, Gyömrő, Ócsa, Tárnok, Törökbálint, Budaörs, stb….)
  • Előnyök

  • FMCG tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Amit ajánlunk

  • Komplex juttatási csomag
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Laptop, mobiltelefon magánhasználatra is
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Csapatépítők
  • Családias hangulat multinacionális környezetben
  • Jelentkezés módja

    A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát!