Területi képviselő

  • Cég neve

    Salánki Zsolt

  • Munkavégzés helye

    7634 Pécs

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér Nettó 100e - 150e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a társaság teljes termékportfoliójának és szolgáltatásainak értékesítése
  • meglévő üzletfelekkel való kapcsolattartás
  • üzleti forgalom bővítése,
  • új ügyfelek felkutatása és rendszeres látogatása
  • aktuális ajánlatok és termékújdonságok ismertetése

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • értékesítés orientált, ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Baranya-Tolna-Somogy megyei ipari termelő társaságok ismerete
  • a jelzett megyékben megszerzett korábbi tapasztalat és ismeret
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • felhasználói szintű számítógép használat (MS Office)
  • kreatív és rugalmas csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • szakmában versenyképes fizetést motiváló bonus rendszerrel
  • mobiltelefont, laptopot, gépkocsi használatot
  • hosszú távú stabilitást

Céginformáció

A SYMPACK csomagolóanyag valamint raktártechnika területén 1992 óta működő kis- és nagykereskedelmi vállalkozás, több mint 30 éves múlttal és tapasztalattal áll mind lakossági, mind ipari felhasználói partnerei rendelkezésére.
Folyamatosan megújuló termékportfóliónkat a felhasználói igényekhez igazítjuk, célunk, hogy  megbízható csomagolás-technikai eszközökkel, csomagológépekkel és környezetkímélő, megfelelő ár-érték arányú, minőségi csomagolóanyagokkal járuljunk hozzá ügyfeleink üzleti sikeréhez.
Vállalkozásunk pécsi telephellyel, mintegy 1200 nm-es logisztikai nagykereskedelmi raktárral, gépjármű parkkal és felkészült kollégákkal áll rendelkezésére. Elsődleges szempontunk, hogy gyors, rugalmas kiszolgálással segítsük elő az ipari termelés zökkenőmentes működését.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát!